Tenisowe Emocje w Cieszynie!

Ach, jaka to była tenisowa sobota! 20 maja korty OGNIWO w malowniczym Cieszynie stały się areną sportowego zmagania. Mieliśmy zaszczyt gościć drużynę z Jastrzębskie Towarzystwo Tenisowe. Wspólnie stawaliśmy czoła rywalizacji o prestiżowy Puchar Przechodni 🏆.

Nie było mowy o żadnych ustępstwach! Gracze z obydwu ekip walczyli z całych sił, dając z siebie wszystko w każdym meczu. Aby dodać energii zawodnikom, serwowaliśmy tradycyjne „Kanapki Cieszyńskie” oraz ciepły, sycący gulasz. Po zakończonych meczach zimne napoje pomagały schłodzić i zrelaksować się po intensywnym wysiłku.

Rozegrano łącznie 20 meczy – singlowych, deblowych oraz mikstowych. Ostateczny wynik? Z radością informujemy, że to nasza cieszyńska drużyna mogła świętować zwycięstwo wynikiem 11 do 9!

Chociaż wynik był ważny, to jednak najważniejsza była wspólna gra, tenisowe dysputy, integracja oraz możliwość poznania wielu ciekawych ludzi. To właśnie takie chwile i spotkania sprawiają, że kochamy tenis!

Pragniemy podziękować drużynie z Jastrzębia za niezapomniane chwile na korcie oraz gratulujemy wszystkim członkom naszego cieszyńskiego zespołu. Wyniki szczegółowe zaprezentujemy w ostatnim zdjęciu.

Do zobaczenia na kolejnych meczach! 🙂🎾🏆